Діяльність

Для вкладників АТ «МІЖНАРОДНИЙ РЕЗЕРВНИЙ БАНК»

Розпочато процедуру ліквідації АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ РЕЗЕРВНИЙ БАНК» (далі – АТ «МР БАНК») строком на три роки з 25 лютого 2022 року до 24 лютого 2025 року включно.

🔹 Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з делегуванням усіх повноважень ліквідатора АТ «МР БАНК» призначено Луньо Іллю Вікторовича строком на три роки з 25 лютого 2022 року до 24 лютого 2025 року включно.

🔹 Реквізити АТ «МР БАНК»: код банку (МФО) 320627; ідентифікаційний код юридичної особи відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 25959784; місцезнаходження: вул. Володимирська, 46, м. Київ, 01601.

🔹 Про час та порядок виплат вкладникам АТ «МР БАНК» буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб — www.fg.gov.ua.

🔹 Вимоги кредиторів прийматимуться протягом 30 днів з дня опублікування у газеті «Голос України» оголошення про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку. Інформацію про строки та місце прийому заяв буде оприлюднено додатково.

🔹 Посилання на зразок заяви на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ▶️https://bit.ly/3w558td

🔹 Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних у результаті ліквідації та реалізації майна (активів) банку, у черговості, що передбачена частиною першою статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

🔹 Довідкова інформація за номерами «Гарячої лінії» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:

☎ 0 800 308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України),

☎ 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).

🔹Процедуру ліквідації розпочато на підставі рішення Правління Національного банку України від 25 лютого 2022 року № 91-рш/БТ «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ РЕЗЕРВНИЙ БАНК» та рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 25 лютого 2022 року № 131 «Про початок процедури ліквідації АТ «МР БАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку».

✅ Безкоштовну юридичну консультацію члени профспілки можуть отримати за тел. ☎ 067 638 32 38

* * * * * *

‼ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН ‼

Громадяни України мають право звернутися до Фонду гарантування із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються діяльності Фонду, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

🔸 У ЯКІЙ ФОРМІ МОЖНА ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ?

Звернення може бути усним чи письмовим.

☑️ Письмове звернення надсилається на поштову адресу Фонду: вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053, засобами електронного зв’язку на електронну пошту fgvfo@fg.gov.ua або передається громадянином до Фонду особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.

☑️ Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через «Гарячу лінію» Фонду за номерами телефонів: ☎ 0-800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України) або ☎ (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).

🔸 ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ ЗВЕРНЕННЯ?

☑️ Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

☑️ В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь.

🔸 ЯКИЙ ТЕРМІН РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН ФОНДОМ ГАРАНТУВАННЯ?

☑️ Відповідно до статті 20 Закону України «Про звернення громадян», звернення розглядаються і вирішуються Фондом у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.

☑️ Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівництвом Фонду може бути встановлено необхідний термін для його розгляду. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

🔸 ЯКИЙ ТЕРМІН РОЗГЛЯДУ ЗАЯВИ ПРО ВИПЛАТУ ГАРАНТОВАНОЇ СУМИ ВІДШКОДУВАННЯ?

☑️ Відповідно до частини другої статті 2 Закону України «Про звернення громадян», звернення вкладників до Фонду гарантування щодо виплати Фондом відшкодування в межах гарантованої суми розглядаються в порядку, встановленому законодавством про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

☑️ Заяви про виплату гарантованої суми відшкодування, надіслані (подані) не пізніше дня подання документів для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про ліквідацію банку як юридичної особи, розглядаються у строк, що не перевищує трьох місяців.

🔸 ЯК ДІЗНАТИСЬ ПРО РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕННЯ ФОНДОМ ГАРАНТУВАННЯ?

☑️ Дізнатись про стан розгляду звернень громадян та/або запитів на інформацію можна в робочі дні з понеділка по четвер з 9:00 до 13:00 та з 13:45 до 18:00, а також у п’ятницю з 9:00 до 13:00 та з 13:45 до 16:45 за номером телефону: ☎ (044) 333-35-85.