Діяльність

Гірники були на висоті

28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в рамках приурочених до нього заходів на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» пройшов конкурс з безпечного виконання робіт на висоті. В них взяли участь чотири команди, три з яких представляли ремонтне виробництво ЦДУР – це команди ЦРМО-2, ЦРМО-4 та ЦРЕУ, і одна - гірничий департамент.

люди


Саме гірники і виявилися найкращими верхолазами, здобувши перемогу за підсумками конкурсу. Вони продемонстрували, що і на теорії добре знаються, і вміють її застосовувати на практиці, строго дотримуючись при висотних роботах норм безпеки. Друге місце посіла команда ЦРМО-2, а третій результат показала команда ЦРМО-4. 


Але ніхто з учасників змагань однозначно не був у програші, бо представники всіх команд отримали подарунки від ПО ПМГУ підприємства – сертифікати мережі торгівельних центрів «Епіцентр» різного номіналу в залежності від зайнятого місця.

люди

 


Під час оголошення підсумків конкурсу та нагородження його учасників у складі команди-переможниці  було особливо відзначено Ігоря Процишина за неабияку вправність при підйомі на висоту. Але сам Ігор відразу наголосив, що його товариші по команді доклали не менших зусиль для того, щоб здобути в конкурсі перемогу. 


«Зайняте перше місце – це результат нашої доброї командної роботи», - сказав він. І Олександр Тікученко та Сергій Матіяш – ще двоє представників команди ГД – підтримали свого колегу. 

люди

 


Всі втрьох вони висловили спільне переконання, що одним з ключових чинників їхнього успіху в конкурсі стала серйозна, по-справжньому ґрунтовна підготовка до нього. І за велику допомогу в цій справі вони дуже вдячні фахівцям з охорони праці, що працюють в гірничому департаменті. Зокрема, було названо провідного інженера з охорони праці Дмитра Хітрова, який особисто вклав чимало енергії в те, щоб представники ГД підійшли до конкурсу, як то кажуть, у всеозброєнні, поновивши необхідні теоретичні знання.


«А взагалі до командної роботи нам не звикати, - поділилися переможці конкурсу, - бо ми вже немало років працюємо разом в одній бригаді – в  ремонтному цеху гірничого департаменту. І робота на висоті для всіх нас звична справа: ми ж є монтажниками з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій.  Але такі конкурси, звісно, варто проводити, це ж як для військових навчання в умовах, наближених до бойових, так і для нас це – добра нагода перевірити свою кваліфікацію, наскільки ти засвоїв навички безпечної роботи».
 

Віктор БІЛИК, фото автора