Діяльність

Лави ПМГУ поповнила студентська молодь

Наприкінці минулого тижня ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримала чимале поповнення. До лав нашої профспілкової первинки  приєдналися студенти-першокурсники, які цього року вступили на навчання до технологічного інституту Державного університету економіки і технологій (ДУЕТ). 


Це сталося під час зустрічі в університеті, на яку запросили першокурсників, щоб вони могли в безпечному місці, а саме: добре обладнаному університетському укритті, нарешті «наживо» познайомитися та поспілкуватися зі своїми викладачами та один з одним, враховуючи що навчання у виші з першого вересня для них розпочалось у дистанційному форматі.


Першокурсників тепло привітали ректор університету Андрій Шайкан, директор технологічного інституту Дмитро Пополов та його заступниця і голова профкому ПМГУ ДУЕТ Наталія Сусло.

Потім відбулося жваве живе спілкування студентів з представниками інститутських кафедр та викладачами, багатьох з яких вони раніше бачили тільки у режимі «онлайн» за допомогою сучасних засобів комунікацій.

люди


Наталія Сусло розповіла першокурсникам про переваги, які вони матимуть, якщо приєднаються до однієї з найбільших та найвпливовіших Профспілок України – ПМГУ, і, зокрема, поповнять багаточисельний колектив спілчан на такому знаному далеко за межами нашої країни підприємстві, як «АрселорМіттал Кривий Ріг». Профспілкова лідерка ДУЕТу пояснила присутнім на зустрічі молодим людям, що вступивши до профспілки вони зможуть разом зі спілчанами-арселорівцями брати участь у різноманітних цікавих заходах, а головне – отримають юридичний захист своїх прав.


Те, що Профспілка здатна робити добрі справи, першокурсники змогли переконатися тут же на зустрічі, отримавши в подарунок від первинки «АрселорМіттал Кривий Ріг» «брендові» футболки з символікою ПМГУ.  

люди


Після завершення офіційної частині зустрічі та спільного фото на пам`ять, автор цих рядків поцікавився у студентів, які вступили до університету на спеціальність «металургія», що мотивувало їх обрати саме цю спеціальність. 

люди


Микола Коровай: «Мене дуже приваблює перспектива після закінчення вишу, або ще і під час навчання, піти працювати за обраним фахом на таке відоме підприємство, яке належить зараз солідній міжнародній компанії, як «АрселорМіттал Кривий Ріг». Чув, що для студентів-металургів влаштуватись туди на роботу цілком реально, тож маю надію, що і мені це вдасться».

люди


 

Карина Пушкарьова: «Хочу продовжити династію працівників гірничо-металургійної галузі, бо саме в ній працюють мої батьки: і тато, і мама. А ще очікую, що навчатися буде цікаво, буде багато позитивних емоцій та вражень від студентського життя, участі в різних заходах».

люди


Артем Реріх: «Я буду першим металургом у нашій родині, хочу мати цю професію, щоб приносити користь рідній країни. Вірю, що Україна переможе у війні, яка зараз триває, і потім розпочнеться відбудова нашої країни, для якої буде дуже потрібною праця металургів».
 

Віктор БІЛИК, фото автора