Діяльність

Людям приємно відчувати, що про них дбають

В аглоцеху №3 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» справедливо розсудили, що турбота про безпеку працівників не повинна обмежуватися територією підприємства


Значна увага питанням охорони праці, тісна взаємодія на цьому напрямку роботи між адміністрацією підприємства та профспілковим активом «первинки» ПМГУ є характерними для ПАТ  «АрселорМіттал Кривий Ріг» протягом багатьох років. Та якщо ви по-справжньому переймаєтеся безпекою працівників, то хіба турбота про її забезпечення має обмежуватися виключно територією підприємства? Хіба вас не повинно хвилювати наскільки безпечною  є для людей та частина дороги з дому на роботу і з роботи до дому, яка пролягає поза межами підприємства?


Ось як тут не хвилюватися, коли в наш час вже стали звичними новини про ДТП на вулицях міста, унаслідок яких постраждалими виявляються пішоходи? І все це відбувається через те, що на міських вулицях у багатьох місцях зараз дуже бракує освітлення у зв`язку з регулярними ворожими атаками на енергетичну інфраструктуру нашої країни.  


«Тож захотілося якось допомогти нашим працівникам більш безпечно пересуватися вимушено затемненими вулицями рідного міста,  - розповідає виконуюча обов`язки голови цехового комітету ПМГУ аглоцеху №3 Олена Хібіна. – Стала я розмірковувати, як це краще зробити. Тут і виникла у мене ідея, що можна було б виготовити для наших працівників такі собі брелоки зі світловідбивного матеріалу, щоб прикріпивши їх до власного одягу, або до сумки чи рюкзака, люди ставали б більш помітними для водіїв при перетинанні автошляхів».


Олена поділилася своїм задумом з керівництвом цеху та колегами з цехкому, і її ідея знайшла повну підтримку, у тому числі і матеріальну. Так все і закрутилося. Олена сама розробила дизайн брелоків, знайшла матеріал необхідної жорсткості, який би відповідав її задуму.  Ну, а з самим пошиттям брелоків чудово впоралась майстриня з цієї справи, яка знайшлася у колективі аглоцеху №3.

брелок


«Велика подяка від усього нашого колективу нашій колезі оператору пульта управління члену ПМГУ Марині Самошкіній, - говорить Олена Хібіна. – Марина дуже оперативно і на відмінно впоралася зі своєю роботою, хоча за обсягом та була немаленькою. Ми вирішили виготовити 500 брелоків, щоб і на весь наш колектив вистачило, і комусь зі своїх рідних кожний працівник міг «презентувати» таку потрібну зараз річ. Не забули і про підрядників, які виконують роботи у нашому цеху. 
Тож від усіх Марині подяка. До речі, це вже не перше за час війни громадське доручення, за яке наша спілчанка охоче береться, не потребуючи ніяких умовлянь. Раніше вона також долучалась до пошиття розвантажувальних жилетів для наших колег, призваних до лав ЗСУ».


За словами Олени Хібіної, виготовлені п`ять сотен брелоків дуже швидко розійшлися серед працюючих у аглоцеху №3. Кожному, хто отримав такий невеличкий, але дуже корисний в наш час подарунок, було приємно відчувати, що його безпека хвилює не тільки його самого.
 

Віктор БІЛИК, фото автора