Діяльність

Молодіжка: знайомство зблизька -2

Подивилися на фото, і вам відразу пригадався телевізійний проєкт «Супермодель по-українські»? Спало на думку, що то одній з його учасниць випало завдання перевтілитися в робітницю на виробництві? 


Ні, це не так. Хоча Анна Дементьєва при бажанні, певно, мала б добрі шанси потрапити на згадане телешоу та не загубитися там серед красунь з мріями про успішну кар`єру професійної фотомоделі. 

люди


Але Аня обрала для себе інший шлях, який привів її не на подіум, а…на найбільше промислове підприємство Кривбасу. Приєднатися до його колективу  дівчина вирішила на початку минулого року, і с тих пір вона, насправді, працює на виробництві, а точніше в департаменті з охорони праці, промислової безпеки та екології ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». При цьому під час роботи її можна побачити в цехах енергетичного департаменту та центрального департаменту з утримання та ремонтів, позаяк вона курує їх як інженер з охорони праці.


Відзначимо, що Аня, як то прийнято казати, без відриву від виробництва продовжує навчатися, щоб здобути вищу освіту. Так, вона почала працювати ще до закінчення вишу завдяки програмі стажування від «АрселорМіттал Кривий Ріг», яка тоді діяла і зараз діє для криворізьких студентів. Що цікаво, на сьогодні дівчина є студенткою одночасно двох закладів вищої освіти. В Криворізькому національному університеті вона навчається на третьому курсі за спеціальністю «охорона праці», а в Державному університеті економіки та технологій – на другому курсі за спеціальністю «інженерія програмного забезпечення».


Як відомо, є люди, які прагнуть всього досягати самотужки, щоб всі, так би мовити, лаври від здобутого успіху діставалися тільки їм самим. Але наскільки ж і легше, і приємніше йти до спільної мети разом, використовуючи навички командної роботи! Таким чином, і жаданий результат можна здобути швидше, і отримати додатковий заряд позитиву від того, що твою радість від успіху зможуть щиро розділити твої колеги, друзі, однодумці, які працювали з тобою в одній команді. 


До людей, які це добре усвідомлюють, і для яких все сказане є близьким до душі, належить і Анна Дементьєва. Тому дівчину, коли вона почала працювати на підприємстві, зовсім не потрібно було вмовляти приєднатися до первинки ПМГУ. Вона одразу вступила до її лав, бо, як відомо, і діяльність профспілок базується саме на принципі взаємовиручки, допомоги один одному заради спільного блага.


Не стала Аня відмовлятися і від пропозиції ввійти до активу молодіжної організації в складі первинки підприємства, щоб представляти там молодих спілчан з металургійного виробництва. 


«З такою пропозицією до мене звернулася голова цехкому нашого департаменту Олена Могила, - розповідає Аня. – І я погодилася. Для мене зараз є дуже цікавою тема комунікацій між людьми, я із задоволенням читаю присвячену цьому літературу, намагаюся за можливості відвідувати семінари-тренінги, на які запрошують фахівці в цій сфері. А участь в житті Молодіжки – це ж дуже добра нагоди спробувати, як то кажуть, поєднати теорію з практикою! Такою практикою можуть стати різні заходи для молоді, які, як я вважаю, має організовувати наша молодіжна організація – це якісь конкурси, ділові ігри і таке інше з розряду того, що можна віднести до модного зараз поняття «тімбілдінг». 


Знаю, що багато хто з молоді, як і я, полюбляє подорожувати. То чому б не влаштовувати нам поїздки до якихось крутих вражаючих місць, яких чимало в Україні, збираючись для того молодіжним гуртом, бо ж так мандрувати набагато веселіше? Одну таку поїздку вже було проведено: ми на минулих вихідних з`їздили на екскурсію до Кропивницького. Так ось організація таких турів, на мою думку, могла б стати одним з дуже популярних серед молодих спілчан напрямків роботи нашої Молодіжки.

люди


Що ще можу запропонувати як представник активу Молодіжки? Я не один рік займалися великим тенісом, відвідувала секцію з цього виду спорту. І чесно кажучи, була дещо здивована, коли дізналася,що на нашому підприємстві, де до недавнього часу щорічно проводилася масові Спартакіади, великий теніс до їхніх програм ніколи не потрапляв.  Але ж в багатьох країнах він є одним з найбільш популярних видів активного відпочинку, вміти грати у великий теніс там – це щось типу як знати правила хорошого тону, там в нього грають, бо вбачають в ньому добрий засіб для спілкування, налагодження стосунків. 

люди


Тож я гадаю і ми могли б спробувати влаштувати для нашої молоді тенісний турнір, або принаймні для початку запросити бажаючих на тренування, надати перші уроки для новачків, якім хотілося б познайомитися з цим видом спорту. Знайти для цього добрі тенісні корти в нашому місті – зараз не проблема. Так само наша Молодіжка могла б сприяти заохоченню молоді до занять і іншими видами спорту та взагалі до активного дозвілля».


« І як тільки можна це все встигати: і працювати, і вчитися, і не залишатися осторонь від профспілкових справ?» - поцікався у дівчини автор цих рядків.


«Так це ще не все. Якщо кіт з відомого всім мультику міг вишивати, то хіба я не зможу? Тож нещодавно взялася вчитися вишиванню хрестиком. А ще полюбляю малювати за номерами. Головне – це щоб було бажання! І тоді обов`язково для всього завжди можна знайти час», - відповіла Анна.
 

Віктор БІЛИК, фото автора та надане Анною Дементьєвою