Діяльність

На дробильній фабриці провели креативний конкурс серед молодих спеціалістів

На дробильній фабриці гірничого департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг» молоді спеціалісти складають виробничу практику, знімаючи відеоролики. Таку креативну "дипломну" роботу вигадали для п’ятьох студентів, які опановують професію електромонтера та сантехніка, в енергослужбі цеху. За свої старання молодь отримала заохочення – грамоти та цінні подарунки – від первинної профспілкової організації.


Протягом чотирьох місяців студенти з різних навчальних закладів Кривого Рогу проходили виробничу практику на дробильній фабриці гірничого департаменту. Набували практичних знань та навичок, переймали досвід наставників, виконували виробничі завдання.

 
Зокрема, створили автоматизовану систему керування водопостачанням у побутовому комплексі. Тепер нагрівом води у бані можна керувати зі смартфона через мобільний додаток. Але на цьому в підрозділі не зупинились.


У фіналі практики наставники влаштували для студентів-практикантів незвичний конкурс. Молоді спеціалісти мали розказати у відеоформаті про обладнання, з яким навчились працювати.  


Кожен обрав свою тему і зробив цікавий відеозвіт про те, що нового дізнався під час практики на підприємстві, з якими питаннями стикався, з яким обладнанням працював, як долав труднощі. 

 
Як розповів Ігор Боярин, заступник начальника дробильної фабрики з енергообладнання, ідея цього конкурсу з’явилася як відгук на півтора роки війни, адже хотіли, щоб команда цеху трошки відволіклася від тривожних буднів. У створенні студентських відео робіт були задіяні майже всі фахівці енергослужби.  


«Цей конкурс ми влаштували не тільки для молоді. Весь наш колектив на три тижні, скільки тривали зйомки, згуртувався навколо цієї ідеї, допомагали хлопцям, радили, як і що зробити краще. Під час підготовки відеороликів усі дійсно на певний час забули про жахіття війни, поринули у позитивні емоції. Молодь відчуває, що вони нам тут потрібні. Ми їм дали максимум знань, змушували вирішувати складні завдання, користуватися Інтернетом, читати книжки. І ось у своїх відео вони показали все, чому навчились на фабриці. Після чотирьох місяців практики можу впевнено сказати – у наших студентів дуже добрі знання обладнання, а ще вони вміють сміливо говорити на камеру», - зазначає Ігор Боярин.   

 
Голосували за найкраще відео цілими підрозділами. Окрім колективу дробильної фабрики до голосування долучились і колеги з рудозбагачувальних фабрик, профспілкового комітету гірничого департаменту, а також фахівці із заводоуправління.


Конкурс для молоді підтримали в ПО ПМГУ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Привітати учасників та нагородити цінними подарунками й грамотами прийшли голова профспілкового комітету гірничого департаменту Віталій Торчило, спеціаліст комісії з ОПіПБ ПО ПМГУ по ГД Оксана Крупа, начальник дробильної фабрики ГД Олександр Гусєв.


«Це був незвичний конкурс, адже таких конкурсів відеоробіт по професії на нашому підприємстві ще не проводили. Наша профспілкова організація завжди підтримує конкурси професійної майстерності, а такі заходи для молодих спеціалістів тим більше. Ми хочемо заохотити молоде покоління приходити працювати у наш колектив, ставати частиною великої родини гірників та металургів. У цих хлопців, як ми бачимо, є велике бажання працювати на нашому підприємстві та зростати професійно. Вони стали членами первинної організації ПМГУ ще під час навчання. Тож  профспілка вирішила заохотити молоді кадри за участь у конкурсі подарунками - це сертифікати мережі гіпермаркетів «Епіцентр» номіналом 1000, 750 та 500 гривень», - сказав Віталій Торчило, голова профспілкового комітету гірничого департаменту "АрселорМіттал Кривий Ріг".


Оксана Крупа, спеціаліст комісії з ОПіПБ ПО ПМГУ по ГД, привітала молодих спеціалістів із чудовими результатами практики:


"В першу чергу хочу подякувати вашим кураторам та наставникам, що дали змогу вам реалізувати такий потужний безпрецедентний проект. Хочу подякувати вам за запал та креатив, за бажання жити, творити, удосконалювати свої знання та навички. Хочу подякувати вашим батькам, що народили і виховали таких свідомих громадян, які відповідально ставляться до вибору професії та до роботи. Тому що професія гірника та металурга – це дійсно складна та відповідальна робота. І я впевнена, що всі з вас зробили свідомий вибір, коли пішли навчатися на свою спеціальність, а потім вирішили працювати на нашому підприємстві. Я вважаю, що з такою молоддю, яка до нас прийшла, яка зі старту ставить собі такі високі планки для досягнень, є світле майбутнє у нашої країни, у нашого міста, у нашого підприємства».


Отже, вітаємо молодих фахівців із зайнятими призовими місцями:
1 місце – Артем Шведов, випускник Гірничого фахового коледжу КНУ;
2 місце - у студентів фахового коледжу «Політехніка» Єгора Мазура та Олександра Залєсова;
3 місце – у студента фахового коледжу «Політехніка» Дмитра Отюського та студента КНУ Микити Лози.


З серпня цього року ці молоді люди стануть повноправними членами нашого колективу та отримають перший запис у трудових книжках - «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 

Юлія КОЗАК