Діяльність

Надаючи всебічну допомогу та підтримку членам профспілки

В рамках чергової звітної кампанії в ПМГУ 17 червня відбулась звітна профспілкова конференція гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». У її роботі взяли участь 34 делегати, обрані на конференціях (зборах) в цехових та дільничних профспілкових організаціях ГД. 

Зі звітом профспілкового комітету гірничого департаменту про роботу за період з травня 2019 року по червень 2022-го на конференції виступив його голова Віталій Торчило. У своєму виступі він зокрема відзначив, що станом на 1.06.2022 року на профспілковому обліку в гірничому департаменті разом з працівниками шахтоуправління з підземного видобутку руди та аглоцехів №№ 1, 2, 3 перебувало 3113 членів профспілки металургів та гірників України. Організаційно профспілкова організація ГД складається з 16 цехових, 12 дільничних організацій та 79 профгруп. За звітний період було проведено 43 засідання профкому, на яких розглядались питання виробництва, охорони праці, санаторно-курортного оздоровлення, надання матеріальної допомоги, колективні та особисті звернення працівників та інші.

Foto

Протягом 2020-2021 років членам профспілки та їх родинам було виділено 738 санаторно-курортних путівок до кращих здоровниць, розташованих на Заході України, до війни вони також відпочивали на морських курортах Затоки, Залізного Порта, Бердянська, Коблево. 

На конференції зазначалось, що збройна агресія Росії проти України внесла кардинальні корективи і в життя кожного, і в діяльність первинної профспілкової організації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та профкому гірничого департаменту. І хоча в Статуті ПМГУ та Законі України «Про професійні спілки» не регламентована волонтерська діяльність, та за покликом серця профактивісти не могли бути осторонь. 

Тож з перших днів війни вони поринули в роботу з надання всебічної допомоги членам профспілки, мобілізованим в Збройні сили та Територіальну оборону, переселенцям, які змушені були покинути рідні домівки на тимчасово окупованих територіях чи в зоні бойових дій та шукати прихистку в Кривому Розі. 

Foto

Так, профком ГД і профактивісти в структурних підрозділах активно працювали над забезпеченням членів профспілки та переселенців необхідною амуніцією, медикаментами, засобами гігієни, одягом, продуктами харчування, питною водою тощо. Ця робота продовжується. На конференції велась мова й про інші аспекти профспілкової роботи за звітний період. 

Заслухавши та обговоривши звітну доповідь, делегати конференції визнали роботу профспілкового комітету гірничого департаменту за період з травня 2019 по червень 2022 років задовільною.