Діяльність

Парад тюльпанів та хутір "Надія": профспілкова Молодіжка відвідала Кропивницький

Як можна цікаво та з користю провести вихідний? Представники профспілкової Молодіжки минулої суботи вирішили не сидіти вдома, а вперше зібралися разом та вирушили у подорож до м. Кропивницький. 


Таку можливість молоді надала первинка ПМГУ, організувавши поїздку для 20 працівників підприємств ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", ТОВ "СТАЛЬ УКРАЇНА", ТОВ "Ливарно-механічний завод" та студентів Державного університету економіки та технологій. 

люди

Як зазначила виконуюча обов'язки голови комісії молодіжної політики, культурно-масової, спортивної роботи та оздоровлення ПО ПМГУ Лариса Петріга, в цей складний час, коли в країні війна, такі подорожі - як ковток свіжого повітря, це можливість відволіктися, поспілкуватись з колегами та знайти однодумців.

"Приємно, що у нас з'явився новий майданчик для спілкування та обміну ідеями в особі новоствореної молодіжної організації. 
Зараз, коли в країні триває війна, коли ми не знаємо, що буде завтра, потрібно цінувати кожну можливість для спілкування та налагодження нових контактів. Формат молодіжної організації цьому якнайкраще сприяє. Приємно відзначити, що її основу складають студенти ДУЕТа - це заряджені молоді люди з безліччю ідей та енергії. Я впевнена, що попереду у нас чимало спільних проектів та активностей, які ми хочемо втілювати разом із працівниками підприємства. Наша мета - згуртувати навколо Молодіжки активних, цілеспрямованих, творчих та спортивних людей, для яких важливо втілювати свої ідеї, робити корисні справи, створювати майбутнє свого міста та розвивати молодіжний рух. Зокрема, ми хочемо корисно та активно проводити вільний час не тільки в рідному місті, а й ось так, подорожуючи Україною", - відзначила Лариса Петріга. 

На Кіровоградщині члени Молодіжки відвідали кілька цікавих локацій. Першим пунктом призначення у програмі вихідного дня став державний музей-заповідник І. К. Тобілевича (Карпенко-Карого) "Хутір "Надія" . Музей був заснований у 1956 році. Відомий драматург та театральний діяч мешкав тут із родиною з 1887 року і написав на хуторі 11 з 18 своїх видатних п'єс, зокрема, комедію "Сто тисяч". 

люди


Для відвідувачів провели екскурсію територією заповідника та будинком-музеєм, де зберігаються особисті речі родини Тобілевичів, творчі наробки та архівні фотографії. 

Далі молодіжні активісти вирушили до дендропарку у м. Кропивницький, де насолодитися парадом тюльпанів. Розмаїття цих квітів вражає - алеї парку прикрашають сотні квітів різних сортів та різноманітних кольорів. Тутешні тюльпани радують око відвідувачів протягом декількох місяців - розпочинають розкриватися у квітні та хвилями змінюють одне одного протягом травня.

квіти

У дендропарку також є велика локація з атракціонами, тож це місце гарно підходить для активного відпочинку. Як поділилися учасники, подорож була чудовою, і усім давно не вистачало спільних заходів.  

"Радію, що молодіжка профспілки відновила свою діяльність, - каже Ігор Бабков, змінний майстер ТОВ "СТАЛЬ УКРАЇНА», - Вдячний первинній організації ПМГУ "АрселорМітттал Кривий Ріг" за відмінну організацію поїздки. Дуже сподобалось у Кропивницькому. Бажаю Молодіжці і надалі робити такі заходи та бути такими ж активними". 

Як сказала студентка ДУЕТ, голова молодіжної організації первинки Олександра Горяєва, подібні поїздки допомагають молоді об'єднатися та налаштуватися на взаємодію. 

"Студенти можуть поспілкуватися з працівниками підприємства, дізнатися про особливості їх роботи. Такі поїздки взагалі цікаві, тому що ми об'єднуємось однією ідеєю. Та й взагалі це дуже круто кудись виїхати, замість того, щоб сидіти вдома. Адже карантин та війна, скажімо так, нас трошки підкосили, ми втратили зв'язок із зовнішнім світом. Тому запрошую молодь приєднатися до нас у наступну поїздку", - каже Олександра. 

Тож якщо у вас є бажання активно проводити вільний час, ділитися своїми ідеями, знайомитись та спілкуватись з цікавими людьми - чекаємо вас у рядах нашої молодіжної організації. Контакти голови профспілкової Молодіжки Олександри Горяєвої: моб.0688526587, також підписуйтесь на Інстаграм-сторінку організації  https://instagram.com/molodizhka.amkr.pmgu
 

Юлія КОЗАК, фото автора