Діяльність

Пільги на перевезення дітей залізничним транспортом

Постановою Кабінету Міністрів України № 976 від 28 липня 2004 установлено пільговий тариф на перевезення залізничним транспортом у внутрішньому сполученні (у пасажирських вагонах усіх категорій) дітей віком від шести до чотирнадцяти років у розмірі 75 відсотків вартості проїзду дорослого пасажира.

Діти віком до шести років, які не займають окремого місця, мають право на безоплатний проїзд без проїзного документа. Діти віком від шести до чотирнадцяти років мають право на проїзд за дитячими проїзними документами з наданням місця.
Також у відповідності до ст. 13 ЗУ «Про охорону дитинства» діти з багатодітних сімей мають право на безкоштовний проїзд, в тому числі залізничним транспортом, за умови пред’явлення відповідного посвідчення.

Згідно зі ст. 38-1 ЗУ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» діти з інвалідністю та особи, які супроводжують дітей з інвалідністю (не більше однієї особи, яка супроводжує дитину з інвалідністю), мають право на 50‑відсоткову знижку вартості проїзду на внутрішніх лініях (маршрутах) повітряного, залізничного, річкового та автомобільного транспорту в період з 1 жовтня по 15 травня.

Безкоштовну юридичну консультацію і допомогу члени ПМГУ можуть отримати за телефоном +38 067 638 32 38