Діяльність

Студентське життя у форматі ТікТок

Як ми вже повідомляли, з нагоди Міжнародного дня студентів, який відзначають 17-го листопада, профком ПМГУ Державного університету економіки та технологій запропонував студентам цього вишу взяти участь у конкурсі відео для TikTok на тему «Студентське життя».


На цю пропозицію відгукнулися більше двох десятків юнаків та дівчат, що навчаються в технологічному інституті, а також в двох фахових коледжах, які входять до складу ДУЕТ, - металургійному та «Політехниці».


І за підтримки ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» організаторами конкурсу було прийнято рішення не визначати в ньому переможців, а визнати, що за його за підсумками, як то мовиться, перемогла дружба, тому на заохочення за свою активність та сміливість в ролі тіктокерів заслуговують всі учасники. 


17-го листопада студентів-конкурсантів запросили до будівлі університету на площі Визволення,2, де від імені ПМГУ їх привітали зі святом профспілкова лідерка ДУЕТ Наталія Сусло та її колега з фахового коледжу «Політехніка» Ірина Чуприна та вручили їм призи за участь у конкурсі від Профспілки – подарункові картки мережі торговельних центрів «Епіцентр».

люди


Студентів фахового коледжу «Політехніка» привітала і його директорка Наталя Волошанюк. Вони вручила найкращим представникам студентської молоді з цього навчального закладу грамоти за успіхи в навчанні та активну участь в житті своєї «альма-матер».

люди


На цей захід запросили також студентів-«першачків» з технологічного інституту, яким вручили студентські квитки.

люди


Ми поцікавилися у присутніх на заході студентів, як вони сприйняли можливість взяти участь в організованому університетським профкомом ПМГУ відео-конкурсі «Студентське життя».


«Ідея проведення такого конкурсу мені дуже сподобалася, але вона була доволі несподіваною, тому не вдалося зробити все так, як того хотілося б,  - зізнався Олександр Ярлушкін з технологічного інституту, - але якщо в майбутньому будуть ще подібні конкурси, то хотілося б у своєму відео показати, що навчання в нашому університеті можна успішно поєднувати з заняттями спортом. А ось, наприклад, з дитинства займаюся футболом, грав за дитячі команди спортивного клубу «Гірник», на базі якого було відроджено команду «Кривбас», що зараз претендує на найвищі місця в чемпіонаті України.  На сьогодні я є гравцем команди ДЮСШ-1 «Кривбас-84» U-19, яку тренує добре відомий багатьом шанувальникам футболу в нашому місті Валентин Платонов. Тож очікую на можливість ще раз спробувати проявити себе та реалізувати свій задум в жанрі відео. Сподіваюся, це буде цікаво для інших студентів».люди


А ось Карина Пушкарьова з того ж таки технологічного інституту залишилася повністю задоволена тим, як їй вдалося втілити в життя свій творчій задум під час зйомок відео для конкурсу.

люди

«Я порадилася з одногрупниками, і так народилися ідея зробити відео сатирично-гумористичне про те, як деяким студентам дуже не хочеться сидіти на парах в інституті, що не може не хвилювати старосту цих студентів, - розповіла Карина. – Взагалі, мені було цікаво взяти участь у конкурсі, і приємно за це ще й приз отримати. Спасибі за нього профспілці, гарний приз – бо він дозволяє зробити собі подарунок на власний смак. Так що чекаємо на нові конкурси!».

Віктор БІЛИК, фото автора