Діяльність

У перший клас з ПМГУ

Незважаючи на складні часи, які ми всі зараз переживаємо, первинна організація ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за доброю традицією винайшла можливість перед початком нового навчального року надати матеріальну допомогу своїм спілчанам – батькам першокласників. Таку допомогу в розмірі 1000 гривень отримали біля 260 чоловік. Про те як зустріли День знань і провели перші дні навчання першачки і на що було витрачено кошти, надані Профспілкою, ми запитали у їх батьків.


Олександр АБРАМОВ, машиніст крану металургійного виробництва сортопрокатного цеху № 1:

Тимофій Абрамов

«Звичайно, цього року наша родина з особливим хвилюванням чекала початку нового навчального року. Адже у перший клас готувався піти, в школу № 120, наш старший син Тимофій. Разом з батьками «переживала» за нього і молодша сестричка, якій незабаром виповниться лише 2,5 року.

30 серпня ми пішли до школи, познайомились з учителькою, з колективом класу, вислухали рекомендації та настанови, пофотографувались, і ось вже кілька днів вчимось онлайн. Як нам сказали, інколи першачків запрошуватимуть на очну зустріч у школі.

Приємним подарунком стала для мене матеріальна допомога від нашої профспілки –  наприкінці серпня мені на банківську картку надійшло 1000 гривень. Як ми витратили ці гроші? Придбали канцелярські товари, альбоми, зошити – усе те, що сказала вчителька. Можливо, щось прикупимо ще з одягу. Зараз все здорожчало, тому ці гроші були дуже доречними.

Відтак велика подяка ПО ПМГУ підприємства за дуже вчасну допомогу. Взагалі, я вже не раз звертався у профспілку з різних питань, і мені завжди йшли назустріч. Дякую за це!». 


Олександр ЗОСИМОВ, механік дільниці підземний шахтоуправління з підземного видобутку руди: 

Артем Зосімов

«Хоч зараз війна, і начебто не до свят, але 1 вересня для нашої сім’ї був знаковий день – у перший клас пішов наш син Артем. А ще в 91-й гімназії Саксаганського району навчається наша старша  донька Юлія, дев’ятикласниця. Тож приводи для відзначення початку нового навчального року були.

На свято першого дзвоника  ходили в парк Саксаганський, там клас першачків фотографувався, діти ближче знайомились один з одним, весело спілкувались.

Хотілось би щиро подякувати профспілці за допомогу для підготовки першокласника до нового навчального року. Гроші витратили за потребою: на книжки, зошити, канцприладдя тощо. 

Тепер у нас, можна сказати, непростий період – допомагаємо Артему швидше освоїтись з онлайн навчанням. Активну участь в цьому беруть й бабусі та дідусі. Сподіваємось, все буде добре!».


Яна ЛУЦИК, апаратник біохімічної очистки технологічного цеху коксохімічного виробництва:

Ксенія Луцик

«Цьогорічний початок нового навчального року був для нашої родини доволі складним. У перший клас пішла наша дочка Ксенія (школа № 89 Довгинцівського району), а крім того, у нас є ще одна старша школярка, яка навчається у 8 класі.

У зв’язку з онлайн-навчанням нам довелось купувати ще один ноутбук, тому гроші, надані профспілкою, були докладені для придбання усього необхідного. Велика подяка ПМГУ за допомогу!

Перші дні, звичайно, нам було дуже складно з онлайн-навчанням. Мені довелось постійно бути поряд дитини, підказувати, допомагати, контролювати. Сподіваємось, що далі піде все добре».


Надія ВОВК, тоннельник коксового цеху коксохімічного виробництва:

Настя Вовк

«За гроші, надані профспілкою, ми купили нашій першокласниці Насті рюкзак. Дитина була в захваті від покупки! Дочка поповнила лави учнів школи № 88 Довгинцівського району, хоча безпосередньо в навчальному закладі ми ще не були – зараз все онлайн.

Велике спасибі ПО ПМГУ за допомогу, за радість для дитини!».

Фото надані учасниками розмови