Діяльність

Вирішення складних питань за буквою закону

8 жовтня юристи профкому ПО ПМГУ ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг» разом з багатьма колегами, чия професійна діяльність спрямована на правове просвітництво працівників і захист їхніх трудових і соціально-­економічних прав, відзначали своє професійне свято.

У 2010 році задля правового забезпечення діяльності профспілки та юридичного захисту усього трудового колективу підприємства в профкомі ПО була створена юридична служба. На сьогодні у первинній організації ПМГУ з метою надання кваліфікованої юридичної допомоги працюють два юриста, які щоденно (окрім суботи і неділі) ведуть прийом у профкомі. Вони готові надавати безкоштовну правову допомогу кожному члену профспілкової організації ПМГУ і намагаються сприяти тому, щоб їх права були захищені у найкращий і найвигідніший для них спосіб.

День юриста

Допомога правників може бути дуже корисною задля вирішення різних життєвих проблем. Юристи профкому наголошують, що працівники підприємства можуть розраховувати на отримання як усних консультацій у будь-яких сферах права (трудове, сімейне, пенсійне, цивільне, банківське, адміністративне, житлове, земельне та інші), так і на безкоштовне складання будь-яких документів (заяв, претензій, позовів, договорів, розписок, скарг, тощо) до будь-яких інстанцій (комісії з трудових спорів, судів, державної виконавчої служби, будь-яких організацій, підприємств, установ тощо).

Зокрема, юристи ПО ПМГУ допомагають у врегулюванні трудових спорів з адміністрацією підприємства, у вирішенні питань з призначення пенсій, у розв’язанні сімейних спорів (розірванні шлюбу, стягненні аліментів чи зміні розміру аліментів, які утримуються, позбавленні батьківських прав, визначенні місця проживання дитини, поділі спільного майна подружжя), у вирішенні житлових питань (визнання осіб такими, що втратили право на проживання у житловому приміщенні, визнанні права власності на житло чи земельну ділянку та з багатьох інших питань) тощо.

Юристи профкому мають достатню кваліфікацію і досвід, щоб правильно вирішити різні складні питання, а тому закликають членів профспілки не витрачати грошей на оплату дорогих послуг приватних юристів та адвокатів, а звертатися одразу до ПМГУ.

Всебічну правову безоплатну юридичну консультацію члени профспілки можуть отримати при особистому зверненні до юристів профспілкового комітету (у кабінетах № 2 та № 14), а також мають можливість звернутися за довідковою інформацією телефоном 067-638-32-38.

Вл. інф.