Діяльність

За активної участі ПО ПМГУ збудовано сучасний комфортний побутовий комплекс

Для працівників автоколони № 4 автотранспортного управління ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», яка розташована на території доменного цеху № 2, нинішня весна, незважаючи на війну, додала позитивного настрою. За словами начальника АТУ Андрія Кіндрата, у цій автоколоні до послуг водіїв вантажних автомобілів, слюсарів, інженерно-технічних працівників запрацював сучасний комфортний побутовий комплекс. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям керівництва структурного підрозділу, первинної організації ПМГУ та адміністрації підприємства.

Побутовий комплекс

Як розповів начальник автоколони № 4, член ПМГУ Сергій Галенко, сьогодні у підрозділі працюють 86 чоловік, переважно це водії БілАЗів, які обслуговують цехи металургійного виробництва підприємства. «Раніше у нас не було свого побутового приміщення, - говорить він. – Щоб працівникам було де переодягтись і помитись, в АБК шламового цеху ми винаймали частину 4-го поверху. Але з часом шламовий цех звідти пішов, а ми залишились. Скажемо відверто, умови, особливо протягом двох останніх зим, там були жахливі: опалення фактично не працювало, всюди сирість, пліснява, труби інженерних комунікацій  згнили. Старі бойлери практично не гріли воду. Ми вже не знали що робити. Але, слава Богу, до наших проблем прислухались. Сюди неодноразово приїжджали представники ПО ПМГУ підприємства, спільно з керівництвом АТУ проводили зустрічі та переговори, переконували  представників адміністрації в необхідності побудови нового побутового приміщення».

І все це дало результат. Адміністрацією підприємства  було виділено необхідні кошти в сумі 14 млн. гривень, визначено підрядників, і у 2021 році розпочалось будівництво побутового комплексу модульного типу.

За словами Сергія Галенка, вже з березня поточного року працівники автоколони почали користуватись ним: «Тут створено всі умови для людей, і вони тепер дуже задоволені. Сандвіч-панелі утеплені, підлога з підігрівом, встановлені сучасна сантехніка, притяжно-витяжна вентиляція, імпортні автоматичні бойлери, насоси, передбачені навіть кубові ємкості для води. Тобто, якщо води не вистачатиме, ми можемо користуватись своєю, резервною». До речі, побутовий комплекс добре облаштований і зовні, біля нього покладено плитку.

А з часом транспортники планують в своєму побутовому комплексі обладнати кабінети для передрейсового медичного огляду та для майстра зміни. Це буде дуже зручно для водіїв – як кажуть, все в одному місці, більше нікуди не треба ходити.

А ось якої думки про новобудову ті, хто нині щодня користується створеними в ній умовами: 
 
Дмитро Жаворонков, майстер зміни, член ПМГУ: 

«Чесно кажучи, раніше я взагалі не користувався лазнею, бо на старому місці було незручно, просто не хотілось туди йти. А зараз я дуже задоволений результатом виконаної роботи, санітарно-побутовими умовами, які створені для працівників нашої автоколони. Знаєте, тепер люди в піднесеному настрої ідуть  на роботу і з роботи, бо впевнені, що переодягнуться в теплі, помиються в чудових умовах».  


Сергій Тарасенко, водій:

«Я працюю у цеху 5-й рік. Якщо порівнювати наш старий АБК і новий – то це небо і земля. Новий побутовий комплекс чудовий і зручний. Головне, що все поряд. Велике спасибі всім, хто мав відношення до його побудови».

Сергій Соловйов, фото автора