Діяльність

Звітно-виборча кампанія набирає хід

В ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» згідно з раніше затвердженим графіком проходять звітно-виборчі збори та конференції в цехових та дільничних організаціях зі складу первинки. Першими цей етап звітно-виборчої кампанії повністю пройшли на коксохімічному виробництві, і тепер там на черзі – звіт профкому КХВ.


А ось на інших виробництвах – металургійному, в гірничому департаменті з шахтоуправлінням з підземного видобутку руди, - проведення звітно-виборчої кампанії на рівні цехових та дільничних організацій в самому розпалі.

люди


В багатьох підрозділах колеги-спілчани висловлюють довіру профспілковим лідерам, які раніше заслужено здобули підтримку та повагу в своїх колективах, і мають на сьогодні там незаперечний авторитет, підкріплений багатющим досвідом плідної праці на профспілковій ниві. Так, вже в шостий раз підряд головою цехкому ПМГУ спеціалізованого ремонтного цеху КХВ було обрано Миколу Мигуцького,  також вшосте отримали «мандат довіри» від колег на посаді голови дільничного комітету Профспілки Наталія Ніколаєнко з цеху ремонту ланцюгів управління технологічними процесами ремонтного виробництва та Тетяна Верезубова з управління енергоефективності.


Вчетверте стали головами цехкому Юрій Давиденко з вуглепідготовчого цеху КХВ та Ірина Василюк з управління КХВ, а дільничні комітети в своїх підрозділах очолили Дмитро Родіонов з газорятувальної служби та Антон Семенюк з ЦРМУ-2 РВ.  


Але з`являються серед профспілкового активу підприємства і нові обличчя. Так, в ЦРМУ-4 вперше обрали головою тамтешнього дільничного комітету Володимира Ігуменцева, в кисневому виробництві теж вперше цехком очолила Олена Сергієнко.


Новий голова цехкому віднедавна і в сортопрокатному цеху №1, де діє одна з найбільших за чисельністю цехових організацій нашої первинки, що на початок поточного року налічувала понад 600 спілчан. 


На звітно-виборчій конференції, яка відбулася в цьому цеху минулого тижня, її делегати обрали головою цехкому Олександра Доленка, подякувавши за сумлінну та дуже потрібну людям роботу на цій посаді його попередниці – Тетяні Мисляй - та побажавши їй якнайшвидшого повного одужання від важкої недуги, яка з нею трапилася.


Як розповів новообраний профспілковий лідер СПЦ-1, в цьому цеху він працює з 2017 року. Спочатку був інженером з планування ремонтів, потім обійняв посаду майстра основної виробничої дільниці, зараз є старшим майстром, якому підпорядковуються машиністи кранів – загалом це колектив чисельністю майже в сім десятків людей, серед яких переважна більшість – жінки. Тож у нього є досвід, який допомагає знаходити спільну мову з різними людьми та повною мірою відчувати за них відповідальність.

люди


Є за плечима Олександра і досвід активної участі в громадському житті, зокрема, і в роботі профспілки. Він його набув ще в ті часи, коли після працевлаштування на підприємство в 2004 році, працював в ЦРМО-4. Там він обирався заступником голови цехкому, був членом Ради молоді, яка в минулому активно діяла на підприємстві, опікуючись потребами та дбаючи про інтереси молодих працівників.


Голова профкому ПМГУ металургійного виробництва Олександр Бабюк, який брав участь у роботі звітно-виборчої конференції в СПЦ-1, запевнив новообраного голову цехкому, що він завжди може розраховувати на підтримку та потрібну допомогу від більш досвідчених колег і взагалі всього профактиву металургів.

люди


ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вітає всіх новообраних профспілкових лідерів з обранням на відповідальні посади голів цехових та дільничних комітетів Профспілки та бажає всім наснаги і успіхів в нелегкій громадській роботі, щоб її результати завжди  виправдовували довіру спілчан.

    
 

Віктор БІЛИК, фото автора