Діяльність

Звітно-виборча кампанія у металургів прямує до завершення

Одним з останніх підрозділів на металургійному виробництві ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» де пройшла профспілкова конференція в рамках нинішньої звітно-виборчої кампанії в ПО ПМГУ підприємства став цех мереж та підстанцій. 


В конференції взяли участь голова профкому металургійного виробництва Олександр Бабюк та начальник ЦМП Олександр Балахнін.


Зі звітом від цехкому, який отримав позитивну оцінку від делегатів конференції, виступила заступниця голови Олена Блань. Саме її і обрали одноголосно новим профспілковим лідером цеху, подякувавши за активну та ініціативну роботу на чолі цехової організації та побажавши здоров`я колишній голові цехкому Тетяні Першиній. 

люди


В ході конференції її делегати висловили деякі пропозиції та озвучили питання, що їх хвилюють, на які отримали відповіді від Олександра Бабюка.

люди

 
Як розповіла Олена Блань, подякувавши колегам за довіру, вона працює в ЦМП з 2002-го року. Прийшла сюди електрослюсарем 3-го розряду, але вже через два роки стала бригадиром електрослюсарів на прокатній дільниці №2 у складі цеху. На цій посаді досі і працює. 

люди


Весь час, коли цехову організацію ПМГУ в ЦМП очолювала Тетяна Першина, Олена була її заступницею. Тож профспілкову спільноту в цеху вона добре знає, сподівається на активну участь спілчан з ЦМП в профспілковому житті і, звісно, розраховує на їхню підтримку в усіх справах.

люди


 

Віктор БІЛИК, фото автора