Новини

На конференції трудового колективу підписано новий Колективний договір

11 квітня 2024 року відбулась конференція трудового колективу, в роботі якої взяли участь 139 з 149 делегатів, обраних трудовими колективами підприємства, а також запрошені представники адміністрації підприємства. З метою запобігання ризикам, пов’язаним з воєнною агресією проти України, конференція проходила в онлайн форматі.

люди

На конференції були підбиті підсумки виконання Колективного договору за 2022–2023 роки, обрано персональний склад Погоджувальної комісії ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Комісії підприємства з питань охорони праці та пожежної безпеки (Глобальний Комітет зі Здоров'я та Безпеки), а також Комісії по трудових спорах.

Одним з головних пунктів порядку денного стало схвалення нового Колективного договору, проєкт якого був розроблений і затверджений за результатами п’яти місяців роботи спільної Робочої комісії. Раніше, 29 березня, проект цього договору був розміщений на інтранет-порталі підприємства в розділі «Колективний договір» для ознайомлення та обговорення, щоб працівники могли внести свої пропозиції. Переважною більшістю голосів делегати конференції затвердили новий Колективний договір, який діятиме з 1 квітня 2024 року по 30 червня 2026 року (окрім пунктів, що були призупинені через воєнний стан). 

люди

Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо оголосив під час конференції виплату 11.04.2024 винагороди за підсумками роботи за 2023 рік у розмірі 50% середньомісячної заробітної плати кожного працівника за фактично відпрацьований час у 2023 році.

люди

Також представники адміністрації дали відповіді на запитання делегатів конференції.

Детальніше про конференцію трудового колективу – у наших наступних публікаціях.