Обереги для захисників України
В агломераційному цеху №3 аглодоменного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вже стало доброю традицією час від часу влаштовувати цікаві конкурси для дітей, чиї батьки працюють у цьому виробничому підрозділі.
Так, недавно там провели конкурс-захід «Лист до захисника», запропонувавши взяти в ньому участь дітям віком від 5 до 16 років. За умовами конкурсу вони мали написати листа, адресованого мужнім захисникам України, додавши до того свій малюнок або власноруч виготовлений оберіг.
І учасниками цього заходу стали два з половиною десятка дітей, кожний з яких у підсумку отримав приємний заохочувальний подарунок, про що подбали в адміністрації аглоцеху №3 та ПО ПМГУ підприємства.
Подарунки передали батькам дітей, до чого 23 березня долучились начальник аглоцеху №3 Віталій Книга та голова профкому ПМГУ гірничого департаменту Віталій Торчило. Дехто отримав подарунки ще раніше, бо в цехкомі ПМГУ названого цеху, який очолює зараз Олена Хібіна, організовуючи цю приємну процедуру враховували змінний графік роботи значної частини працівників.
![люди](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2007-01-01_00-01-44.jpg-56.JPG)
«Мені надійшло дуже багато повідомлень від батьків учасників конкурсу, які дякували за його організацію та проведення, - поділилася Олена Хібіна. – Я бачила скільки позитивних емоцій було у дорослих людей, коли їм вручали подарунки для своїх дітей, і можна лише уявити, в якому захваті були самі юні конкурсанти від заслужених нагород, про що писали їхні батьки.
Добре, що ми подбали про призи для всіх учасників конкурсу, бо, навіть, якщо хотіли б визначити кращі роботи, це було б дуже важко зробити. Наші діти понаписували такі листи, що їх не можна було читати без розчулення, такі ж відчуття викликали і яскраві малюнки, і зроблені дітьми обереги – янголята, браслети і таке інше.
Так що, повірте, всі без винятку учасники конкурсу дійсно заслужили на гарні подарунки, серед яких були солодощі від адміністрації нашого цеху, будівельні конструкторі, футбольні м`ячі, дитячі боксерські набори та зручні пляшки для води, щоб вгамовувати спрагу на вулиці, від нашої Профспілки».
За словами Олени, ідея такого конкурсу визріли в результаті спілкування з колегами, які стали воїнами і зараз захищають Україну від ворога. В колективі аглоцеху №3 – це 16 чоловіків, з яких практично всі є членами ПМГУ.
Так, ось коли один з працівників-воїнів приїздив до рідного міста у відпустку, то Олені впало в око, як трепітно він зберігав у кишені своєї військової форми маленьке тряпчане янголятко. Інші колеги-військові, а в цехкомі аглоцеху №3 зі всіма намагаються підтримувати постійний зв`язок, підтвердили, що такі з душею зроблені дитячими руками речі, малюнки та листи з добрими побажаннями від дітей дуже зігрівають в окопах та бліндажах, надихають бути мужніми та стійкими в боротьбі з ворогом, щоб не дати йому здійснити свої загарбницькі плани.
Ідею проведення конкурсу відразу підтримали в адміністрації цеху та в профкомі ГД. Ось так він і відбувся.
Всі листи з малюнками та оберегами, які надійшли на конкурс, як зазначала Олена Хібіна, обов`язково перешлють працівникам, котрі зараз захищають Батьківщину, або передадуть до військових підрозділів, що дислокуються в нашому місті.