Новини

Продовжено виплату державних допомог

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє,  що  з метою забезпечення адресності соціальної допомоги та створення зручних процедур для людей під час воєнного стану, за ініціативи Мінсоцполітики Уряд 27.12.2022 прийняв постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р.№1040 і від 7 березня 2022 р. №214» (далі - постанова).

Постановою продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місця після його припинення чи скасування. Це зокрема стосується отримувачів допомог:

  • на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

  • на дітей, хворих на тяжкі захворювання;

  • дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

  • особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

  • особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І та ІІ внаслідок психічного розладу;

  • особам, які не мають права не пенсію, та особам з інвалідністю.

Для  продовження отримання адресних видів допомог, які надаються з урахування сукупного доходу та майнового  стану та продовження надання пільг, тим отримувачам, термін виплати яких закінчився в період дії воєнного стану, крім тих, які проживають на території територіальних громад, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією необхідно з 1 січня 2023 року підтвердити право на продовження виплати допомог та надання пільг. Зокрема, це отримувачі державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату та пільг.

Для отримання будь-яких додаткових роз’яснень та консультацій з зазначеного вище питання звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108 або за телефоном  097 392 03 36.

 

Марина Тарасенко, начальник відділу прийому громадян