Діяльність

Кемпінговий тур «УІК-ЕНД НА ДЖАРИЛГАЧІ»

Комісія молодіжної політики, культурно-масової та спортивної роботи профкому ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запрошує шанувальників активного відпочинку у подорож до найбільшого острову України з його безкрайніми пляжами, рідкісним рослинним та тваринним світом, первозданною природною красою.

Кемпінговий тур «УІК-ЕНД НА ДЖАРИЛГАЧІ» відбудеться на «довгі вихідні», пов’язані з Днем Конституції України, – 26-28 червня.

Лето 2021

Учасникам туру пропонується автобусна подорож до Чорного моря з пішохідними прогулянками, відпочинком на напівдикому острові Джарилгач, ночівлею в наметах у кемпінгу та купанням у морі. Програма туру передбачає знайомство з надзвичайно цікавою природою та атракціями острова, серед яких старий і новий маяки, ландшафти дикої природи Національного природного ландшафтного парку «Джарилгацький».

Більш детально за днями:

26.06. Виїзд з Кривого Рогу. Місце збору – біля магазину АТБ на 95-му кварталі о 6.15-6.30. ЧАС ВИЇЗДУ – о 6.30. Переїзд до міста Скадовськ. Далі о 14.00 переїзд катером на острів Джарилгач. Розміщення у кемпінгу та відпочинок. Екскурсія до східного мису острова та до маяків. Увечері – вечір знайомств.

27.06. Після сніданку пішохідна екскурсія до природних диких просторів острова. Фотополювання за дикими тваринами – оленями, муфлонами, ланями, птахами. По обіді відпочинок та релакс.

28.06. Морський релакс до обіду. О 12.45 від’їзд катером до Скадовська. Прогулянка набережною курортного міста. Виїзд додому о 15.00 та повернення до Кривого Рогу о 20.00-20.30. Закінчення туру у Кривому Розі – 95-й квартал.

Автотранспортний засіб – мікроавтобус з кондиціонером та зручними м’якими кріслами, великим багажним відсіком.

Проживання під час туру: ночівля у наметах на узбережжі Чорного моря в курортній зоні острову Джарилгач поблизу маяків. Умови розміщення – затінок від дерев, питна вода з джерела поблизу старого маяка, газова плита для особистого приготування їжі.

Харчування: обід першого дня 26 червня – домашній тормозок. Під час перебуванні на острові передбачене приготування туристичної їжі (супи увечері, каші вранці, чай та кава з печивом). Обід за власний кошт у кафе, що працює поблизу кемпінгу.

Вимоги до одягу: зручне взуття для переходів (сандалі або кросівки) та одяг, капелюх, речі по погоді, речі для купання.

Особливі вимоги: наявність туристичного спорядження – невеликого трекінгового рюкзака або дорожньої сумки (об’ємом – 20-35 літрів, каримату, спального мішка, наметів (у кого немає – надається за окрему доплату у прокат).

Вартість для працівників – членів ПО ПМГУ підприємства – та членів їхніх родин складає 720 грн.

У вартість входить: 

– трансфер мікроавтобусом з Кривого Рогу;
– гід-супровід маршрутом;
– вхідні квитки до національного парку;
– екскурсії островом;
– переїзд катером до острова і назад;
– туристичний сніданок 27 і 28 червня;
– туристична вечеря 26 і 27 червня;
– проживання на території кемпінгу;
– аптечка;
– страховка;
– організаційні затрати.

У вартість не входить:

– харчування в кафе на острові.

УЧАСТЬ У ЦІЙ МАНДРІВЦІ обіцяє вам безліч позитивних емоцій, незабутніх спогадів та яскравих фото! ВІДКРИВАЄМО для себе нові куточки нашої країни з гідом Володимиром Казаковим!

 ЗАЯВКИ до участі у турі подаються через цехові (дільничні) комітети профспілки до комісії молодіжної політики, культурно-масової та спортивної роботи профкому ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
 

СТАТТІ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ: