Діяльність

Козина ферма та сироварня – це чудово!

29 травня група працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та дочірніх підприємств, котрі перебувають в лавах ПМГУ, разом з членами своїх родин в рамках Клубу вихідного дня здійснила екскурсійну поїздку на ферму та сироварню «Лісова Коза», що знаходиться під Кропивницьким, а також побувала в цьому обласному центрі України.

Ця виїзна екскурсія, як і багато ін­ших, була організована комісією молодіжної політики, культурно-масової та спортивної роботи профкому ПО ПМГУ підприємства для членів профспілки за пільговою ціною.

Фото

Виїхавши з Кривого Рогу о 7 годині ранку, учасники подорожі вже о 10 годині прибули в с. Підлісне, де розташована одна з найбільших в Україні ферм, що спеціалізуються на розведенні молочних кіз Альпійської породи, – «Лісова Коза». Арселорівці в такому екзотичному зеленому куточку сусідньої області мали можливість не лише оглянути ферму, сироварню, а й погодувати альпійських кіз, поспостерігати за тим, як виготовляють смачний та корисний козиний сир та продегустувати його. Бажаючі могли згодом придбати продукцію сироварні у фермерській лавці.

Потім на подорожуючих в легендарному Чорному лісі чекали кулінарний майстер-клас «Страва на грилі», пікнік серед чудової природи та відпочинок на свіжому повітрі. Дещо пізніше мандрівники в ході оглядової екскурсії побували в місті Кропивницький. Учасники поїздки відзначили деяку схожість місцевої вулиці Дворцової з проспектом Поштовим у Кривому Розі – така ж гарна архітектура. Цікаво також те, що в Кропивницькому встановлено пам’ятник трамваю, хоча зараз такого електротранспорту в місті немає.

«Вражень у нас від екскурсійної по­їздки море, – поділилась бригадир СПЦ № 1 Оксана Адамчук, яка була в подорожі з донькою. – Сподобались чудова природа, козина ферма та сироварня, а також Кропивницький, в якому ми побували вперше. Велика подяка ПМГУ за чудову можливість поподорожувати, дізнатись та побачити багато цікавого, отримавши при цьому чималу порцію позитивних емоцій!».

Такої ж думки була й Олена Семячкова (ЦВВ ТОВ «Ливарно-механічний завод»): «Все було організовано просто чудово. Тепер мені хотілося б ще побувати з такою

 

Сергій СОЛОВЙОВ, фото надане учасниками екскурсії
СТАТТІ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ: