Діяльність

Легендарна Хортиця

22 травня група працівників-членів ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та дочірніх підприємств в рамках Клубу вихідного дня побувала з виїзною екскурсією у місті Запоріжжя. Екскурсійний тур, запропонований комісією молодіжної політики, культурно-масової та спортивної роботи профкому ПО ПМГУ підприємства, включав у себе зокрема  відвідування легендарного козацького острова  Хортиця, екскурсії по Запорізькій Січі та на місцевий завод ТМ «Вина Запоріжжя» з дегустацією вина та равликів.

Клуб выходного дня

За словами учасників поїздки, найбільшу зацікавленість багатьох арселорівців та членів їх родин викликала саме  Хортиця. На найбільшому острові Дніпра, який у 2007 році був названий одним з «Семи чудес України», вони мали можливість оглянути живописні скелі, котрим більше 3 млрд. років, місце загибелі Святослава Хороброго, редути часів російсько-турецької війни, Січові ворота, познайомитись з експозиційними об’єктами Запорізької Січі, з тим, як козаки жили і воювали.

А після обіду в кафе мандрівники здійснили екскурсію на винний завод, де не тільки дізнались багато цікавого про секрети виробництва натурального вина, а й дегустували його кращі сорти та спробували приготованих равликів. 

Як розповіла Лариса Оксак з ЦМП метвиробництва, на Хортицю вона хотіла потрапити з такою ж виїзною екскурсією ще минулого року, проте не змогла через свою робочу зміну. А ось цього року все вдалося.  Своїми враженнями від подорожі вона разом зі своєю колегою по роботі Ганною Вірою, котра теж була в поїздці, поділились у вайбері: «Екскурсія на Хортицю дуже сподобалась. «Запорозька Січ», винний погріб, дегустація вин, равликів, водій та гід – все було просто супер! Радимо відвідати, буде море приємних вражень! Дякуємо нашій ПМГУ!».

Сподобалась Хортиця і Юрію Толстому з ПП «Стіл Сервіс», який подорожував разом з дружиною: «Побували на острові вперше – дуже шикарне місце, і не дуже далеко від Кривого Рогу. Рекомендую!». За його словами, клуб вихідного дня – цікава форма відпочинку для членів профспілки, яка дає можливість дізнатись багато нового та дарує чимало позитивних емоцій. «Мені хотілося б ще побувати в Харкові, як тільки з’явиться можливість, обов’язково скористаюсь такою послугою клубу вихідного дня профкому ПО ПМГУ». 

Сергій СОЛОВЙОВ, фото надане Галиною ПАВЛОВСЬКОЮ
СТАТТІ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ: