Діяльність

Такий різнобарвний і захоплюючий Харків

Розпочалось літо – активна екскурсійна пора, а поїздки в рамках Клубу вихідного дня, організовані комісією молодіжної політики, культурно-масової та спортивної роботи профспілкового комітету ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для працівників, які знаходяться в лавах профспілки, та членів їх сімей, тривають. Нагадаємо, що в цьому році вони розпочались ще в березні. Активно подорожували арселорівці разом зі своїми родинами і в травні, який щойно минув. 

Клуб выходного дня

Так, 15 травня велика група наших земляків в рамках Клубу вихідного дня побувала у Харкові, причому виїхали екскурсанти автобусом до першої столиці України ще напередодні увечері, а назад прибули ранком 16 травня. Тобто, у них було вдосталь часу, аби якнайближче познайомитись з різнобарвним, захоплюючим і охайним містом. У першій половині дня арселорівці здійснили автобусно-оглядову екскурсію по місту, оглянувши зокрема Успенський і Благовіщенський собори, один з найкрасивіших у світі пам’ятників Т. Шевченку, найбільшу у Європі площу Свободи, побували в Саржиному яру з джерелом мінеральної води.

Дуже багато вражень на екскурсантів справили відвідування вже по обіді Фельдман Екопарку та парку розваг імені Горького – «Харківського діснейленду», де можна було не тільки оглянути парад тюльпанів, побувати, скажімо, в зоопарку, на Лебединому озері, на виставці ретро автомобілів, а й покататись на конях та найрізноманітніших атракціонах.

«Ми з дружиною давно мріяли побувати в Харкові, тому коли довідались про те, що профком організовує туди екскурсійну поїздку, відразу записались, - розповідає енергетик управління енергетичного департаменту підприємства Олександр Сопов. – У подорож взяли і доньку. Місто справило на нас надзвичайно приємне враження  - воно дуже велике, гарне, чисте, з великою кількістю парків,  пам’яток історії та культури. За час нашого перебування в Харкові ми зробили близько 400 фотознімків! Так що у нас тепер буде що згадати. Велике спасибі профспілковому комітету ПО ПМГУ підприємства за надану можливість здійснити таку цікаву та захоплюючу подорож». 

А ось за словами Олександра Черевашка з ТЕЦ, який був у поїздці з дружиною та двома дітьми, у Харкові він не вперше: «Останній раз я приїжджав у це місто десь три роки тому. Хочу сказати, що навіть за цей невеликий проміжок часу Харків змінився в кращий бік. Місто чисте, прибране, ніде навіть на побачиш кинутого недопалка, в людному місці не відчуєш запаху сигаретного диму. Всюди по місту встановлено камери відеоспостереження. Окрема тема – парки, де добре розвинута індустрія всіляких розваг та атракціонів, для дітей – це справжній діснейленд. Велика подяка нашій рідній профспілці за чудово організовану виїзну екскурсію!». 

Сергій СОЛОВЙОВ, фото надане учасниками поїздки
СТАТТІ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ: