Діяльність

Стартує 52‑а Спартакіада

Незабаром стартує 52‑а Спартакіада з масових видів спорту серед працівників підприємства – членів ПМГУ.

спортПМГУ

У програмі Спартакіади – змагання з 12‑ти видів спорту, які будуть проводитись відповідно до чинних національних правил вказаних видів спорту. Безпосереднє керівництво проведенням змагань покладається на головну суддівську колегію, затверджену Головою СК «Богатир» для кожного із видів спорту.

Стартує Спартакіада вже наприкінці поточного місяця – на вихідних 27–28‑го лютого. Першими розпочнуть боротьбу за її нагороди команди з футзалу, які проводитимуть свої матчі у Палаці спорту «Локомотив». 

УЧАСНИКИ СПАРТАКІАДИ

У спортивних змаганнях 52‑ої Спартакіади зможуть взяти участь працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ТОВ «ЛМЗ», ПП «Стіл Сервіс» та підрядних організацій – члени профспілки металургійної та гірничодобувної промисловості України, які перебувають на обліку в ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Також у Спартакіаді може брати участь команда «Молодь», сформована з голів цехових рад або рад підрозділів та працівників підприємства до 35 років, за умови, що спортсмен не бере участь у змаганнях за команду свого підрозділу.

У змаганнях також зможуть брати участь пенсіонери, дійсні члени ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У всіх видах спорту, окрім футзалу та волейболу, команди повинні формуватися тільки з працівників свого підрозділу. У футзалі та волейболі не забороняється включення до команди спортсменів не свого підрозділу за умови, що підрозділ, у якому вони працюють, не заявився на змагання в цьому виді спорту.

До початку Спартакіади є можливість об’єднання двох підрозділів в одну команду на весь час Спартакіадного турніру.

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

1. Футзал: лютий – квітень

2. Шашки: березень

3. Настільний теніс: березень

4. Шахи: березень – квітень

5. Стрільба з пневматичної гвинтівки: квітень

6. Легкоатлетичний крос: травень

7. Дартс: травень

8. Гирьовий спорт: червень

9. Плавання: червень

10. Армрестлінг: липень

11. Боулінг: липень

12. Волейбол: вересень – листопад

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Загальнокомандний залік за підсумками Спартакіади буде визначатись за мінімальною сумою місць, які посіла команда структурного підрозділу в 10‑ти (десяти) видах спорту з 12‑ти (дванадцяти) запропонованих. Результати виступів у двох видах, у яких поталанить найменш, у загальний залік не будуть братися та не будуть зараховуватись до загальної суми балів команди. Команді, яка не візьме участь у якомусь із видів Спартакіади, буде призначатись 50 місце та в загальний залік буде нараховуватись 50 балів.

При рівній загальній сумі балів, набраних командами, перевага буде надаватись за такими показниками:

– кількість перших, других, третіх і т. д. місць;

– сума місць із усіх 12 (дванадцяти) видів спорту;

– місця, здобуті в ігрових видах спорту (у зв’язку з більшою кількістю учасників).

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Переможці та призери в особистому й командному заліках, які посядуть 1‑і, 2‑і, 3‑і місця в окремих видах програми Спартакіади, будуть нагороджуватись нагородною атрибутикою та грошовою премією:

1‑е місце – 600 гривень

2‑е місце – 500 гривень

3‑е місце – 400 гривень

Команди, які посядуть 1‑е, 2‑е, 3‑е, 4‑е та 5‑е місця в загальному заліку 52‑ої Спартакіади, будуть нагороджені кубками, дипломами, а також грошовою винагородою у розмірі:

1‑е місце – 10 000 гривень

2‑е місце – 8 000 гривень

3‑е місце – 7 000гривень

4‑е місце – 6 000 гривень

5‑е місце – 5 000 гривень

СТАТТІ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ: