Діяльність

Гоголівська Диканька плюс Опішня

Комісія молодіжної політики, культурно-масової та спортивної роботи профкому ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та «Туристичний Центр «Кривбастур» 12 вересня організували для членів ПМГУ одноденний автобусний тур вихідного дня на Полтавщину - до оспіваної Гоголем Диканьки та столиці українського гончарства селища Опішня. За словами учасників туру, яких супроводжував відомий у нашому місті та за його межами знавець туристичної роботи Володимир Казаков, поїздка вдалась на славу та залишила по собі чимало позитивних вражень.

Диканька

Тетяна Третяк (Метрологічний центр):

«Я їздила разом з донькою, до цього ми ніколи не були на Полтавщині в Гоголівських місцях, та й з клубом вихідного дня відправились у поїздку вперше. Побувати в тих місцях нас надихнула творчість письменника, відомий фільм «Ніч перед Різдвом», дія якого відбувається в Диканьці. Одним словом, захотілось все це побачити своїми очима.

Нам було дуже цікаво слухати розповіді гіда про гоголівські місця, ми справді відчули атмосферу творів Гоголя, які я читала ще в дитинстві. Сподобались Кочубеївські дуби, церкви, музей в Диканьці, а Опішня, тамтешній музей гончарного мистецтва, вразили насамперед своїми інсталяціями, досить таки своєрідними.

Приємно, що нам надали дуже комфортабельний мікроавтобус з відкидними кріслами, з кондиціонером, їхати було справді комфортно. А обід у Диканьці в місцевому кафе полтавськими галушками був просто неперевершеним! Хотілось би щиро подякувати профкому підприємства, «Кривбастуру» за організацію такої цікавої поїздки».

Зінаїда Обод (ПП «Стіл Сервіс»):

«На Полтавщині і зокрема в Диканьці та Опішні я побувала вперше, у позаминулому році їздила в тур активного відпочинку в Олешківські піски, організований профкомом підприємства. Гідом тоді був Володимир Казаков, як, до речі, і цього разу.
Як я і очікувала, все було дуже цікаво, а сама організація екскурсії - просто чудовою. Дуже багато пізнавального та цікавого нам розповів Володимир Казаков ще по дорозі на Полтавщину про ті населені пункти, які ми проїжджали - про Кам’янське, Петриківку, Царичанку.

В Диканьці сподобались церкви, екскурсоводом була директор місцевого музею, яка вміє захоплено розповідати. Дуже великий і багатий на експонати музей гончарного мистецтва в Опішні, взагалі, там можна все оглядати протягом не одного дня. 
Велике спасибі профкому підприємства, «Кривбастуру» за відмінну організацію цього екскурсійного туру. Якби не клуб вихідного дня, мої вихідні не були б такими насиченими». 

Олена Свецинська (технічне управління):

«Все в поїздці на Полтавщину було на найвищому рівні - закохані у свою справу екскурсоводи, наш Володимир Казаков, а також місцеві гіди в музеї гончарства та в Диканьці, зручний мікроавтобус, хороший мікроклімат у групі. Дуже приязно нас зустріли, дуже приємно здивували QR-коди на екскурсійних об'єктах, що, безумовно, зручно для багатьох туристів. Залишається лише подякувати його організаторам».

Сергій СОЛОВЙОВ, фото надані учасниками поїздки
СТАТТІ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ: