Діяльність

Хмельниччина, яку ви ще не бачили

Клуб вихідного дня 14-16 жовтня група працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», які перебувають в лавах ПМГУ, та члени їх родин в рамках клубу вихідного дня побували з екскурсією на Хмельниччині. Таку можливість відвідати визначні місця Подільського краю та ще й за пільговою вартістю надав їм профком первинної організації ПМГУ підприємства, а безпосередньо поїздкою займалися у ТОВ «Тур фірма Меридіан».

Хмельничина

Протягом кількох днів подорожувальники побували з екскурсіями в багатьох цікавих місцях Хмельниччини, відвідавши зокрема Зіньків, Маліївці, Сатанів, Меджибіж, Старокостянтинів, Самчики. Вони оглянули насамперед визначні історичні пам'ятки, храми, замки та маєтки, найбільший в Україні парк хижаків (в Сатанові) та інші популярні об'єкти, що приваблюють багато туристів.


Своїми враженнями поділився Юрій Кушнір (ДІТ), який подорожував разом з дружиною: «Ми любимо подорожувати, відкривати для себе щось нове і були в багатьох місцях України, але ось Хмельницьку область відвідувати раніше не довелося. І коли дізнались, що профком організовує туди екскурсійну поїздку, відразу вирішили скористатись можливістю побувати, як пізніше виявилось, у цьому дивному краї.

Хочу сказати, що організатори добре продумали екскурсійну програму. Ми за день багато наїжджали, але не втомлювались, бо коли постійно відкриваєш для себе щось нове, то втоми не відчуваєш. Всі замки, церкви, маєтки, парки сподобались. Особливо були в захваті від відвідування зоопарку – парку хижаків Арден в Сатаніві. Він відкрився тільки в цьому році, знаходиться на території заповідника. В зоопарку мешкають 23 ведмеді, а ще вовки, лисиці та інші хижаки. Дуже зручно, що там є міст-галерея, з якого за тваринами можна спостерігати зверху.

Сподобались нам також розміщення в готелі, харчування, ніде не було ніяких черг, нічого не треба було чекати. Як наче няньчили нас. Ще один приємний момент – там дуже хороші дороги, тому ми швидко доїжджали на комфортабельному мікроавтобусі від одного екскурсійного об’єкта до іншого.

Загалом поїздка вдалась, дала багато цікавої інформації та позитивних вражень. Яка ж різноманітна наша Україна! Хотілось би подякувати профкому за організацію такого цікавого туру».


Олександр Підгальний (ЦЕТЛ): «Скажу, що мене взагалі більше цікавлять історичні об’єкти – замки, маєтки, старовинні церкви, тому в першу чергу я звертав увагу на це. На мою думку, замки Хмельниччини, звичайно, по-своєму цікаві, але ті, що на Закарпатті, мені більше подобаються. А в цілому все було добре. Організація подорожі на Хмельниччину від профспілки була відмінною, все було на високому рівні - чітко, синхронно, вчасно. Група підібралась нормальна, гіди - відповідно.

Куди б ще хотілось поїхати? З радістю відвідав би Кам’янець-Подільський, каньйони Миколаївської області. Думаю, що це в мене ще попереду». 
 

Сергій СОЛОВЙОВ, фото надані Галиною ПАВЛОВСЬКОЮ
СТАТТІ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ: